Usta oyuncu Serdar Gökhan Burak Özçivit'e ateş püskürdü! İki kaş çatmayla...

Özbekistan'da Taşkent Film Festivali'ne katılan usta oyuncu Serdar Gökhan canlı yayına bağlanıp Burak Özçivit'e ateş püskürdü. Kendisiyle aynı sahneye çıkmadığını iddia eden Nurgül Yeşilçay ve Burak Özçivit'e ateş püsküren Gökhan 'İki kaş çatmayla oyuncu olunmuyor, gitsin ders alsın' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Özbekistan'da Taşkent Film Festivali'ne katılan usta oyuncu Serdar Gökhan, kendisiyle aynı sahneye çıkmadığını iddia eden Nurgül Yeşilçay ve Burak Özçivit'e çok kızdı. Özellikle Özçivit'in kulisten bağırdığını söyleyip "Bizimle aynı sahneye çıkmak istemedi" dedi. Gökhan, yakışıklı oyuncu Burak Özçvit'e resmen ateş püskürdü. 

"Burak Özçivit'in kulağımın kılı kadar değeri yok"

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına bağlanan Serdar Gökhan olayın perde arkasını anlattı. Gökhan, "12 oyuncu sahneye oturduk, programın devam etmesini bekledik. İki boş sandalyeye o iki arkadaşım oturması lazım. Kulisten duyduğum seslere kadar "Ben gelmem, ben çıkmam" diye bağrışmalar duydum." ifadelerinde bulundu. Burak Özçivit'e çok kızan Serdar Gökhan "Ben onu kıskanıyormuşum, kulağımın kılı kadar benim üzerimde bir etkisi yok" dedi. 

"Kaş çatmayla oyuncu olunmuyor"

Burak Özçivit'e ateş püsküren Serdar Gökhan, "İki tane kaş çatmayla oyunculuk olmuyor. Önce oyunculuk öğrensin." dedi.

Burak Özçivit'in "Ben çıkmam" dediğini iddia etti

"Türkiye'yi temsilen gittiğimiz etkinlikte yanımıza oturma tenezzülünde bulunmadılar" diyen Serdar Gökhan, Burak Özçivit'in kulisten "Ben çıkmam" diye bağırdığını duyduğunu iddia etti

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN