Yabancı uyruklu kişinin tacizci olduğunu sandılar meydan dayağı attılar!

Van'ın İpekyolu ilçesinde yabancı uyruklu bir turist, 15 yaşlarındaki bir kız çocuğunun görüntülerini çektiğini düşünen vatandaşlardan meydan dayağı yedi. Öte yandan Van Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, şahsın telefonunda yapılan ilk incelemelerde fotoğraf ve videoya rastlanılmadığı belirtilirken, olaya karışan kişiler hakkında gerekli işlemlerin yapılacağı aktarıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yabancı uyruklu bir şahsın, 15 yaşlarındaki kız çocuğunun fotoğrafını çekerek taciz ettiğini düşünen vatandaşlar, şahsı darp etti. Vatandaşların şahsı darp ettiği olay cep telefonu kameralarına yansırken, sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından da paylaşıldı.

"POLİS YAKALAYARAK HASTANEYE GÖTÜRDÜ"

Konuya ilişkin Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri, "Sanat Sokağında Taciz İddiası" başlığıyla paylaşılan görüntülerle ilgili çalışma yaptı. Yapılan çalışmanın ardından açıklamalarda bulunan İl Emniyet Müdürlüğü, şu ifadelere yer verdi: "21 Haziran 2022 tarihi saat 20.30 sıralarında ilimiz İpekyolu ilçesi Bahçıvan Mahallesi'nde ülkemize pasaport kullanarak turist olarak giriş yaptığı tespit edilen yabancı uyruklu bir şahıs, 15 yaşlarında bir şahsı fotoğrafladığını düşünen vatandaşlar tarafından darp edilmiştir. Görevlilerimizce yakalanarak hastaneye intikal ettirilen şahsın hayati tehlikesi bulunmamaktadır." açıklamasında bulundu.

"TELEFONUNDA HERHANGİ BİR VİDEOYA RASTLANILMADI"

Yapılan açıklamanın devamında ise "Şahsın telefonunda yapılan ilk incelemede konuyla ilgili herhangi bir video ve fotoğrafa rastlanılmamış olup detaylı inceleme devam etmektedir. Olayla ilgili adli tahkikat başlatılmıştır. Ayrıca olaya karışan şahıslarla ilgili de gerekli soruşturma yapılacaktır" ifadelerine yer verildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN