TÜGVA Başkanı Eminoğlu'ndan 'paralel yapı' iddialarına yanıt: 'Belgeleri almış bu adam, sızdırmış'

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, 'paralel yapı' iddialarına yanıt vermek üzere gazeteci Cüneyt Özdemir'in canlı yayınına konuk oldu. Eminoğlu, 'Belgeleri almış bu adam, şimdi de ifşa ediyor' diyerek gazeteci Metin Cihan'ı teyit etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, Cüneyt Özdemir'in canlı yayınına katılarak sorularını yanıtladı. Eminoğlu, belgelerin sahte olduğunu öne sürerken, “Bu yeni kumpas operasyonunda hedef sadece TÜGVA değildir. Milli ve manevi değerlere hizmet eden tüm vakıf ve derneklerimiz hedeftedir” dedi.

Eminoğlu, Metin Cihan kullanıcı isimli gazeteci Yücel Cihan'ın iddialarını yalanlarken “Belgeleri sızdırmış, kendine yedek yapmış ve ifşa ediyor. Yola buradan çıksak bile ne kadar sıkıntılı olduğunu görürüz” ifadelerini kullandı.

"HİÇBİR KONUDAN ÇEKİNMİYORUZ"

Eminoğlu, “Yıllar sonra ifşa eden zihniyet, bunların taktiği ve uygulaması. Biz her konuda her açıklamayı yaparız. Hiçbir konudan çekinmiyoruz. Türkiye bir hukuk devletidir. Hepsine biz varız diyoruz” dedi.

“Adalar konusunda kaybettikleri için her alanda saldırmaya devam edecekler” diyen Eminoğlu, “Gündemimiz bunlarla meşgul değil, biz gençlik çalışması yapalım ve gençlerin gelişimine katkı sağlayalım.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN