Tarkan, İzmir konseriyle 100. yıl etkinliklerine damga vurdu: Yüz binler akın etti

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı, Gündoğdu Meydanı'nda büyük bir coşkuyla kutlandı. Etkinlikler kapsamında konser veren Tarkan, 'Her günü son günümüz gibi yaşamak lazım. Birbirimizi sevmemiz lazım. Biz öyle bir milletiz onu bir daha yakalamamız lazım' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İzmir’in kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları, akşam saatlerinde Gündoğdu Meydanı’nda Tarkan konseriyle doruk noktasına çıktı. Tarkan, sahneye  ‘Yolla’ ve ‘Kır Zincirlerini (Bu gece)’ şarkılarını söyleyerek çıktı.

Tarkan konseri öncesi alana akın eden yüz binlerce insan tarihi günün sevincini yaşarken cep telefonu ışıkları ve tezahüratlarla eşsiz görüntüler ortaya çıkardı. Gündoğdu Meydanı'ndaki görüntüler dünya gündemine oturdu.

Tarkan, 'Unutmamalı' şarkısını söyleyeceği esnada Atatürk’ün fotoğrafı dev ekranlara yansıtıldı. O esnada meydandan alkış sesleri yükseldi.

'Geççek' isimli şarkısının ardından İzmirlilere veda eden Megastar, kapanış konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Her şeye kafayı takmayın, gördünüz sahnem yıkıldı. Hayat bu ne olacağı belli olmuyor. Her günü son günümüz gibi yaşamak lazım. Birbirimizi sevmemiz lazım. Biz öyle bir milletiz onu bir daha yakalamamız lazım!"

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN