Sokak röportajında AKP'yi öven kocasına böyle tepki gösterdi! Cebindeki parayı bile ben verdim

Sokak röportajında bir karı kocanın tartışması sosyal medyanın gündemine oturdu. AKP'ye ve ekonomiye övgüler yağdıran kocasına tepki gösteren kadın 'Akbilinin parasını ben verdim' dedi..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sokak röportajında konuşan bir ailenin sözleri gündem oldu. Halkın Haberi isimli Youtube kanalına konuşan ve AKP'yi öven evin babasına, anneden tepki geldi..

"Benim düşüncem devlet yapacağı her şeyi yaptı, yapıyor da. Devlet de yanımızda, başımızda. Allah eksik etmesin. Ama fırsatçılar var, o fırsatçılardan Allah bizi korusun" diyen eşine, kadın itiraz etti.

"Akbilinin parasını ben verdim"

Eşiyle oldu bitti aynı düşüncede olmadıklarını belirten kadın, "Çünkü kendisi alışveriş yapmıyor, ben gidiyorum alışverişi yapan benim. O bilmiyor fiyatları. Nakit paramız olmuyor, kredi kartıyla alıyoruz. Yalansa beni düzeltsin" dedi. Eşinin "Her şeyimiz var" demesi üzerine "Neyimiz var evimizde?" diye soran kadın, "Açayım cüzdanımı 5 liram var. Kendisinin de parası akbilinde yoktu, benden para istedi" dedi.

"Çocuklarımıza tavuk döner bile alamaz olduk"

"Tasarruf zaten ediyorduk, şimdi tamamen sıktık" diyen kadın, "Dışarı gittiğimizde, kendisi de söylesin bir su bile almak istemiyorum. Artık suyun bile fiyatı ne kadar olmuş. Lokantaya falan hiç giden insan değildik, bir çocuklarımıza tavuk döner alırdık. Artık kendisi söylesin onu da alamaz olduk. Şimdi dışarı gitsek ben hesap yapıyorum evden ne koysam götürsem diye, aman çocuklar dışarıda açım demesin. Bir simit bile almıyoruz. Ama eşim 'Allah devlete zeval vermesin' diyor başka bir şey söylemiyor. Tamam biz de aynı şeyi söylüyoruz. Ama böyle olmaz" ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN