Sedat Peker'in bahsettiği Rasim Kaan Aytoğu kimdir, kaç yaşında, nereli? Cem Küçük blöf dedi Sedat Peker patlattı

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük blöf yapıyorsun deyince Sedat Peker 'Freudun talebesi' Twitter hesabından İhlas Holding Ceo'su Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu olduğu iddia edilen görüntü ve videosunu paylaştı. Peki merak edilen Rasim Kaan Aytoğu kimdir, kaç yaşında nereli?

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sedat Peker Twitter hesabından paylaşım yapamadığı için ya avukatı Emre Olur Twitter hesabından ya da başka isimli bir twitter hesabından paylaşım yapıyor. Son olarak  'Freudun talebesi'  isimli hesaptan yayınladığı ifşa videosunda LGBT artı 18 görüntüler içeren videodaki kişinin Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu olduğu iddia edildi. Vatandaşlar bu haber sonrası Rasim Kaan Aytoğu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? şeklinde araştırmalara başladı 

Rasim Kaan Aytoğu nereli? Rasim Kaan Aytoğu kaç yaşında? Rasim Kaan Aytoğu evli mi? Rasim Kaan Aytoğu kiminle evli? Rasim Kaan Aytoğu çocukları var mı? Google'da aranan konuların başında geliyor. 

Cem Küçük ile Sedat Peker arasındaki savaşta bugün ortaya bir video düştü! Sosyal medyada paylaşılan seks videosundaki kişinin Cem Küçük’ün patronu İHLAS Holding CEO’SU Rasim Kaan Aytoğu olduğu iddia edildi.

Rasim Kaan Aytoğu Kimdir?

1961 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu. İzmir Atatürk Lisesi’nden sonra 1982 yılında ABD’de University of Illinois Endüstri Mühendisliği’nden mezun oldu. Aynı zamanda Endüstri Yüksek Mühendisliği’nden şeref listesinde başarı ile mezun oldu.

1988’de Başbakanlık tarafından Harvard Universitesi ABD İşletme Yönetimi Programına gönderildi.

1989 yılında Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı tarafından Birleşik Krallık Kamu İdaresi Enstitüsü’ne gönderildi ve Kamu Yönetimi Uluslararası Finansman Programı’nı bitirdi.

1994 yılında Pacific Western Universitesi’nde finans doktorasını tamamladı.

T. C. Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı’nda Planlama Uzmanı, Güneydoğu Anadolu Projesinde (GAP) Direktörlük ve T. C. Gazi Üniversitesinde Fen Bilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi olarak yer aldı.

İstanbul Altın Rafinerisi Kurucu Yönetim Kurulu Başkanlığı, İstanbul Altın Borsası Kurucu Genel Sekreterliği, T.C. Başbakanlık Başbakan Başmüşavirliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakler Daire Başkanlığı, İSTAÇ, İSTON, BELTUR, İGDAS, KÜLTÜR A.Ş. şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır.

Dubai’de Tanmiyat Yatırım Holding Grubu’nda İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesidir.

Cidde Şehri Kentsel Gelişim Yatırım Holding’te Finansman Grup Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda Yönetim Kurulu Üyesi, Kiler Holding Şirketler Grubu’nda Finansman Grup Başkanlığı yapmıştır.

Avukat Esin Aytoğu ile evlidir ve Çağatay Oğuzhan Aytoğu adında bir oğlu vardır.

AKP İzmir milletvekili adayıdır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN