Sedat Peker Erdoğan'ın ABD'deki akrabası olduğu iddia edilen Fatih Erdoğan'ın fotoğrafını paylaştı!

Suç örgütü lideri Sedat Peker, AK Parti'nin ABD teşkilatı üyesi olan ve Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu'nda Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Fatih Erdoğan'ın fotoğrafını retweet etti. Kısa zaman içinde bu paylaşım sosyal medyada gündem oldu..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hemşerisi ve aynı zamanda da akrabası olduğu öne sürülen Fatih Erdoğan’ın, bir fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturdu. Suç örgütü lideri Sedat Peker'in retweet ettiği fotoğrafta Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hemşerisi ve aynı zamanda da akrabası olduğu öne sürülen Fatih Erdoğan’ın, Lamborghini marka üstü açık bir arabanın içinde poz veriyor..

Fotoğrafın yayılmasının ardından sosyal medya kullanıcıları, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vakıf süsü verilmiş yapılarla yurt dışına para aktardığı yönündeki iddiasını hatırlattı.

NE OLMUŞTU?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vakıf süsü verilmiş paralel yapılarla yurt dışına devasa paralar aktardığını iddia etmişti. Kılıçdaroğlu, TÜRGEV ve Ensar vakıfları aracılığı ile 1 milyar liranın ABD'deki paralel bir vakfa transfer edildiğini söylemişti. Kılıçdaroğlu'nun ismini vermediği vakfın ise TURKEN olduğu biliniyor. CHP lideri, para akışları ve belgelerinin ellerinde olduğunu söyledi, 1 milyar liranın Ensar ve TÜRGEV tarafından ABD’ye transfer edildiğini ifade etmişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN