Pitbull saldırısına uğradığı anlar Türkiye'yi kahretmişti! İnfial yaratan görüntüler ortaya çıktı annesi ellerini bağlayıp tasma takmış

Pitbull cinsi iki köpeğin saldırısına uğrayarak ağır yaralanan küçük Asiye'nin görüntüleri Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı. Korkunç olaydan aylar sonra ortaya çıkan bir görüntü ise herkesi şoke etti. Sosyal medyada yer alan ve olaydan önce çekildiği belirtilen görüntülerde küçük asiye elleri ve kolları bağlanarak psikolojik şiddet görmüş.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gaziantep'te babasının çalıştığı sitenin bahçesinde pitbull cinsi iki köpeğin saldırısına uğrayan minik Asiye, Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan küçük çocukla ilgili yaşanan yeni bir gelişme ise görenleri kahretti. Küçük çocuğun olaydan önce evinde çekildiği belirtilen görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Sabah'ta yer alan habere göre; söz konusu görüntülerde Asiye A.'nın; annesi tarafından uğradığı muamele büyük tepki çekti.

 ANNESİ TASMA TAKIP ELLERİNİ BAĞLAMIŞ

Sosyal medyada paylaşılan bir video görüntüsünde annenin boynuna tasma taktığı küçük çocuğa köpek eğitimi taklidi yaptırması dikkat çekiyor.

"ÖNÜNE İT GİBİ YİYECEĞİNİ KOYACAĞIM"

Başka bir görüntüde çocuğu sert bir şekilde uyaran kadının, "Sana bundan sonra telefon yasak, park yasak, dışarı çıkmak yasak, çocuk yüzü görmek yasak. Bundan sonra seni bu odaya kilitleyeceğim, önüne de buradan it gibi yiyeceğini koyacağım. Orada oturup yiyeceksin. Oyuncak yasak, dışarı yasak, çocuk yasak" dediği, küçük çocuğun da zorlukla "tamam" dediği duyuluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN