Oğuz Çetin'in 'Alex De Souza' sözleri gündem oldu

Fenerbahçe kulübünün efsanelerinden biri olarak anılan Oğuz Çetin, Atakan Kurt'un Youtube kanalında çarpıcı açıklamalarda ulundu. 'İmparator' lakaplı eski futbolcunun Alex De Souza hakkındaki ifadeleri tartışmalara neden oldu. Çetin, Alex'in heykelinin dikilmesiyle ilgili, 'Hagi'ye heykel yapılsa 'tamam' derim ama Alex'e gelene kadar çok isim var' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fenerbahçe'nin efsanelerinden Oğuz Çetin, Atakan Kurt'un Youtube kanalındaki programa konuk oldu. İmparator lakaplı eski futbolcu Alex de Souza hakkında heykel yorumunda bulundu.

Fenerbahçe'nin efsane oyuncularından İmparator lakaplı Oğuz Çetin, Alex de Souza'ya heykel yapılmaması gerektiğini savundu.

Fenerbahçe'nin efsane oyuncularından Oğuz Çetin, Atakan Kurt'un Youtube kanalına konuk oldu. İmparator lakaplı eski futbolcu Alex de Souza hakkında heykel yorumunda bulundu.

Brezilyalı futbolcu için heykel yapılmamasını gerektiğini savunan Çetin, "Fenerbahçe tarihinden heykeller olur. Can Bartu, Lefter, Cemil Turan... Alex Türk futboluna gelmiş devamlılığı olan, büyük hizmetler vermiş, profesyonel, bütün içtenliğiyle performans vermiş ama temelde maddiyat odaklı, olmak da zorunda yabancı bir oyuncu. Hagi'ye heykel yapılsa 'tamam' derim ama Alex'e gelene kadar çok isim var" ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN