Namaz bahanesiyle jet reklamı yapan Miraç Orbay'dan yeni paylaşım!

Sosyal medya hesabında kendisini 'Yetimlerin hizmetkarı Miraç Orbay Hoca' olarak tanıtan Miraç Orbay'dan yeni paylaşım geldi. Miraç Orbay, uçak firmasının lüks villasında konakladığını ve firmanın sağladığı lüks marka makam aracının reklamını yaparak İstanbul Boğazı turuna çıktığını anlattı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Özel jetle Ayasofya’da cuma namazı kılmaya geldiğini söyleyen Miraç Orbay, uçak firmasının lüks villasında konakladığını ve firmanın sağladığı lüks marka makam aracının reklamını yaparak İstanbul Boğazı turuna çıktığını anlattı.

Bindiği özel jetin reklamını yaparak Ayasofya’da cuma namazı kılmaya geldiğini söylediği anları paylaşan Miraç Orbay’ın başka bir videosu sosyal medyada yayılmaya başladı. Miraç Orbay bu videosunda da uçak firmasının lüks malikanesinde konakladığını belirterek firma yetkililerine teşekkür etti.

“İSTANBUL’U TANITMAK İÇİN BÜYÜK HİZMET”

Orbay bu videoda da uçak firmasının kendisine lüks marka bir makam aracı tahsis ettiğini ve bu araçla İstanbul Boğazı’nı gezmeye çıkacağını söyledi. Orbay bu sefer de kendisine tahsis edilen lüks marka aracın reklamını yaptı.

Orbay, Boğaz turunu “İstanbul’u tanıtmak için” yaptığını ve bunun “büyük bir hizmet” olduğunu savundu.

Sosyal medya hesabında kendisini “Yetimlerin hizmetkarı Miraç Orbay Hoca” olarak tanıtan Miraç Orbay’ın lüks bir hayatı ve pahalı şeyleri övmesi tepki çekmişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN