Melis Sezen sessizliğini bozdu! 'Işıl ışıl parlamaya devam edeceğiz'

Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar tarafından hedef gösterilen Melis Sezen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sessizliğini bozdu. Sezen, 'Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz. Ruhumuz nasıl isterse öyle.'

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Eski milletvekili Ahmet Çakar, Akit TV'de katıldığı programda, oyuncu Melis Sezen’in dekolteli kıyafetini hedef almıştı.

Ahmet Çakar programda, “Bir kıyafet giymiş, o kıyafet kanunen suç. Hem de şikayete bağlı olmayan bir suçtur. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık, toplum içinde kendini gösteriyor.

Yani sütyen yok, göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş. Yani bu ahlaksızlığın danikası değil midir?” ifadelerini kullanmıştı.

Söz konusu açıklamalardan sonra Ahmet Çakar'a kamuoyundan büyük tepki gelmişti.

Kamuoyunda tartışmalara neden olan açıklamaların ardından gözler Melis Sezen’e çevrildi.

Tepkilerin ardından oyuncu Melis Sezen de sosyal medya hesabından paylaşım yaparak eleştirilere yanıt verdi.

Melis Sezen dekolteli kıyafeti ile olan fotoğrafını paylaşarak, “Bu fotoğrafı paylaşmamıştım, içimde kalmıştı. Kalmasın. Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz. Ruhumuz nasıl isterse öyle.Bu ışığın herkesin yüreğini doldurması ve aydınlatması dileğiyle…” diye yazdı.

İşte o paylaşım:

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN