Melek Mosso twitterda gündem oldu! Isparta konseri iptal edildi sessizliğini bozdu

Melek Mosso'nun ahlaksızlığa özendirdiği iddiasıyla Isparta'daki konseri iptal edilmişti. Sosyal medya hesabından sessizliğini bozan Mosso 'Birkaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak' dedi. Sosyal medyada gündem olan olay sonrası Melek Mosso'ya birçok sanatçı ve vatandaşlardan destek geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şarkıcı Melek Mosso'nun 3 Haziran'da Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında sahneye çıkacaktı. Ancak Anadolu Gençlik Vakfı, Mosso'nun kentte konser düzenlemesine tepki göstererek "Ahlaksızlığı özendiren hiçbir şarkıcı halkımız nezdinde sanatçı olarak kabul görmeyecektir. Bu ve benzeri şarkıcıların Isparta'mız da yeri yoktur" dedi. Yaşananların ardından konseri iptal edilen Melek Mosso, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

AFİŞTEN ADI ÇIKARILDI

Tepkilerin ardından Twitter hesabından paylaşım yapan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Melek Mosso'nun yer almadığı konser afişini yayınlayarak "Isparta Uluslararası Gül Festivalimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız" dedi.

"ISPARTA'YA GİDEREK ŞARKILARIMI SÖYLEYECEĞİM"

Twitter hesabından paylaşım yapan Mosso, şu ifadeleri kullandı: "Ben bu ülkenin kadınıyım. Fikirlerimle, vizyonumla, hayallerimle her yeni gün geleceğe sanatımı işliyorum. Genci yaşlısı milyonlarca sevenim var. Bir kaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak. Bu zihniyetteki insanlar kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğim, vermeyeceğiz… Ben Isparta'ya elbet gidecek ve şarkılarımı söyleyeceğim. Bugün olmazsa yarın sarılacak kalplerimiz."

DERYA ULUĞ VE FUNDA ARAR'DAN DESTEK

Melek Mosso'nun konserinin iptal edilmesi sonrasında aynı programda sahne alacak olan Derya Uluğ ve Funda Arar konsere çıkmama kararı aldılar. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN