Korkusuz Yazarı Memduh Bayraktaroğlu'ndan Ekrem İmamoğlu'na zehir zemberek sözler! İnsan biraz utanır

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz Gezisi'nin yankıları devam ediyor. Bir çok isimden sert tepki alan İmamoğlu'na bir eleştiri de Korkusuz Yazarı Memduh Bayraktaroğlu'ndan geldi. Bayraktaroğlu 'Otur oturduğun yerde be. İstanbullunun paralarını çarçur etme' dedi..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Korkusuz Yazarı Memduh Bayraktaroğlu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Bayraktaroğlu İmamoğlu’na “Otur oturduğun yerde be. İstanbullunun paralarını çarçur etme. Yazık o insanlar ceplerinden, gırtlaklarından, boğazlarından, rızklarından, midelerinden kesip akıl almaz ulaşım paraları, akıl almaz su paraları ödeyerek İstanbul’un bütçesine katkıda bulunuyorlar. Sen o bütçeye katkıda bulunan insanların paralarını alıyorsun, Trabzon'da, Rize'de, Diyarbakır'da harcıyorsun. Hiç mi sıkılmıyorsun sen Ekrem ya. Bu mu senin siyasi vefan, bu mu senin siyasi fedakârlık anlayışın. Çok ayıp Ekrem çok ayıp!” dedi.

İMAMOĞLU'NA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun en son yaptığı Karadeniz gezisi tartışma olmaya devam ediyor. Gazetecilerle otobüste çektirdiği fotoğraf sonrasında Nagehan Alçı'nın fotoğraf karesinde olmasına tepki gösterenler İmamoğlu'nun göreve geldiği günden bu yana yaptığı hataları ortaya döktü. Eleştiri yağmuruna tutulan İmamoğlu ise "Vız gelir tırıs gider. Hiç umurumda değil, akıllı olun" diyerek karşılık verip özür diledi. Ancak bu sözleri İmamoğlu'nu destekleyenlerin eleştiri dozunu da artırdı.

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'dan Gökhan Özoğuz'a, gazeteci Nevşin Mengü'den Can Ataklı'ya kadar birçok isim İmamoğlu'na tepkisini çok sert gösterdi. En son ise Korkusuz Yazarı Memduh Bayraktaroğlu İmamoğlu'na tepkisini sert bir şekilde dile getirdi.

"İNSAN BİRAZ UTANIR EKREM YA, İNSAN BİRAZ SIKILIR, İNSAN VEFALI DAVRANIR YA"
Bayraktaroğlu ilk olarak, "Ekrem sen ne yapmak istiyorsun? 6'lı ittifakın açıklamaları meydanda. Seçime 14 ay var. 'Seçim kararı açıklandığı gün biz de adayımızı açıklayacağız. Buna altı kişi karar vereceğiz' diyor yanlış mı? Ya Ekrem, seni İstanbul Büyükşehir Belediye aday gösteren kaç kişi Allah aşkına ya, kaç kişi? Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener. İnsan biraz utanır Ekrem ya, insan biraz sıkılır, insan vefalı davranır ya" ifadelerini kullandı.

"OTUR OTURDUĞUN YERDE BE. İSTANBULLUNUN PARALARINI ÇARÇUR ETME"
Bayraktaroğlu sözlerine şöyle devam etti: "Ya beni Beylikdüzü'nden getirip İBB Başkanlığına taşıyan bu iki siyasi lidere acaba yanlış mı yapıyorum diye insan biraz düşünür ya! Otur oturduğun yerde be. İstanbullunun paralarını çarçur etme. Yazık o insanlar ceplerinden, gırtlaklarından, boğazlarından, rızklarından, midelerinden kesip akıl almaz ulaşım paraları, akıl almaz su paraları ödeyerek İstanbul'un bütçesine katkıda bulunuyorlar."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN