Kız arkadaşını darp ettiği için yargılanan Ozan Güven aylar sonra görüntülendi

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı için yargılanan ünlü oyuncu Ozan Güven aylar sonra ilk kez görüntülendi. 9 Haziran'da yenide hakim karşısına çıkacağını söyleyen Güven Cem Yılmaz'ın yeni dizisi hakkında da açıklama yaptı..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiası sonrası hakkında 'hakaret', 'kasten yaralama' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarından 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırlan Ozan Güven, uzun bir süredir gözlerden uzak yaşıyor. Önceki gün bir davet çıkışı görüntülenen oyuncu, hem dava sürecinden hem de Cem Yılmaz'ın yeni dizisi hakkında konuştu.

Ozan Güven Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri hakkında da "Her zaman en iyisini yapıyor" dedi. Oyuncunun kilo kaybetmesi ve sakallarını kesmesi de gözlerden kaçmadı.

9 HAZİRAN'DA HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK

Eski sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle aylarca gündemden düşmeyen Ozan Güven, dava süreci için "Mahkeme süreci devam ediyor. 9 Haziran 2022'de mahkememiz var" dedi. Bir ara yediği içtiği ayrı gitmeyen Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanan 'Erşan Kuneri' adlı dizisine övgüler yağdıran Ozan Güven, "Her zaman en iyisini yapıyor, saygı duymak lazım" dedi.

Öte yandan zayıfladığı görülen oyuncunun sakalsız hali de dikkat çekti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN