Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 5li çete açıklaması! Evladım olsa gözünün yaşına bakmam

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımda bulundu. CHP kurmaylarının beşli çeteyle görüştüğü iddialarına yanıt veren Kılıçdaroğlu ' Evladım olsa gözünün yaşına bakmam' dedi..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Geçtiğimiz günlerde sarf ettiği ''Ya bana katılın ya da önümden çekilin'' sözlerine açıklık getiren CHP Lideri, ''Gidenlere de uğurlar ola'' dedi.

AÇIKLIK GETİRDİ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu söz konusu sözlerine açıklık getirdi. 

Sosyal medya hesabından bir dizi paylaşım yapan Kılıçdaroğlu, ''Kendi yol arkadaşlarıma dedim'' ifadesini kullanırken; ''Bazı sermayedarlar, varlıkçılar, çantacılar bu ülkenin ikinci 100 yılını dizayn etmeye kararlı. Ben ve arkadaşlarım da onlara karşı dimdik durmaya kararlıyız'' dedi.

''AK Parti’nin ihalecisi kötü, gelsin bizimkiler” demeyenler yol arkadaşım olacak'' diyen Kılıçdaroğlu, ''Şimdi bazı sermayedarlar, birtakım medya üzerinden, bazı kurmaylarımın beşli çetelerle görüştüğüne dair haberleri devreye sokacakları bilgisi geliyor. Kimlerin bu operasyonun arkasında olduğunu da biliyorum. Benim böyle kurmaylarım olmaz. Oldurtmam'' ifadelerini kullandı. 

''ÇETELERLE PAZARLIK YAPAN EVLADIMIN BİLE GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAM''

Kılıçdaroğlu ayrıca şu ifadeleri kullandı:

''Benimle olacaklara net söyledim! Bay Kemal’de komisyon olmayacak, ihale olmayacak, haksız zenginleşme olmayacak. Benimle yürüyecek olanlar, bunu bilerek gelsinler. Gelenler; çocuklarımız için, torunlarımız için, gençlerimiz için gelsin. Vatanımızın, doğmayı bekleyen evlatları için gelsin. Fakir fukara için gelsin. Bırakın herhangi bir kurmayımı; bu çetelerle pazarlık yapan evladımın bile gözünün yaşına bakmam. Gidenlere de uğurlar ola.''

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN