Icardi ve eşi Wanda Nara'nın aylık harcadığı para şok etti

Galatasaray'ın 750 bin Euro maaş ödeyeceği Mauro Icardi ile eşi ve menajeri Wanda Nara'nın Paris'te yaşadıkları dönemde aylık harcadıkları para şaşkınlık yarattı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Galatasaray 'ın PSG'den kadrosuna kattığı yıldız golcü Mauro Icardi'nin transferi, özellikle Arjantin'de yankısını sürdürüyor.

Mauro Icardi ve Wanda Nara çiftinin yaşantısı, America TV'de yayınlanan ünlü Arjantin televizyon programı LAM'da (Los Angeles de la Manana) yine gündem oldu. 

AYLIK 400-500 BİN EURO

Arjantinli gazeteci Augusto Tartufoli, Icardi ve Wanda Nara çiftinin Paris'te aylık giderlerinin çok yüksek seviyede olduğunu belirtti. Tartufoli, "Wanda Nara, Paris'te yaşamak için ayda yaklaşık 400-500 bin euro arasında harcama yaptı. Çok fazla para!" de

Tartufoli, harcamanın yüksek kısmının İtalya'daki evlerinin bakımına ve beş çocuklarının uluslarası seçkin okullardaki eğitimine harcandığını aktardı.

Tartufoli ayrıca konuşmasının devamında, "Çok yüksek yaşam standardına ve çok kolay şekilde karşılanmayacak kadar yüksek sabit giderlere sahipler" ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN