Hamile kadın içinden ses gelen kanepeyi kaldırdı! Çıkan şeyi görünce 2 ay erken doğum yaptı

İngiltere'de hamile olan 25 yaşındaki Tori Wedgewood'un başına gelen olay duyanları şoke etti. Hamile kadın oturduğu kanepeden ses gelmeye başlayınca içine bakmak için bazayı kaldırdı. Karşısında dev bir fare gören kadın erken doğum yaptı. İlginç olayın ayrıntıları haberimizde...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İngiltere'de hamile olan 25 yaşındaki Tori Wedgewood, evinde dinlendiği sırada kanepenin içinden garip bir ses gelmeye başladı. Gizemli sesin nereden geldiğini anlamaya çalışan Tori, kayınvalidesini de çağırıp kanepeyi eşelemeyi çalıştı.

Kanepenin içinden bir anda dışarıya dev bir fare fırladı. Neye uğradığını şaşıran kadın korkuyla kasıldı. Evin etrafında çılgınca koşan farenin peşine Tori'nin peşine düştü. Bir süre kovalanan fare sonunda yakalandı.

Olayın şokunu atlatamayan kadın, tuvalete gittiğinde doğum suyunun geldiğini fark etti. Tori, yaşananları "Tuvalete gittiğimde suyumun geldiğini fark ettim ve kan lekelerini gördüm" dedi.

Hastaneye giden kadının doğumunun başladığı öğrenildi. Böylelikle Tori, beklenen 2 ay erken gelen oğlu Jude'u kucağına aldı. Kocası panikle hastaneye koştuğunu, ancak bir sıkıntının olmadığını gördüğünde rahatladığını söyledi. Doktorlar da doğumun çok başarılı geçtiğini söyledi. Evde yapılan incelemede ise başka bir haşare ya da fareye rastlanmadı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN