Çevre

Sosyal konut projesine 2 günde 1.5 milyon kişi başvurdu Sosyal konut projesine 2 günde 1.5 milyon kişi başvurdu
Naci Görür'den sosyal konut uyarısı: Kesinlikle İstanbul'da uygulanmamalı Naci Görür’den sosyal konut uyarısı: Kesinlikle İstanbul’da uygulanmamalı
Meteoroloji ve AFAD uyardı: Pazartesi günü çok kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji ve AFAD uyardı: Pazartesi günü çok kuvvetli yağış geliyor
Bartın'da sağanak: 100'e yakın ev ve iş yerini su bastı, taşkın meydana geldi Bartın'da sağanak: 100'e yakın ev ve iş yerini su bastı, taşkın meydana geldi
Aydın'da korkutan orman yangını! Aydın'da korkutan orman yangını!
Çevre Haberleri

Meteoroloji defalarca uyardı! Dikkat kuvvetli yağış ve fırtına geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul dahil Marmara'daki iller için kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Tahminlere göre yağışlar ve rüzgâr kuvvetli olacak.

Ardahan'da korkutan deprem!

AFAD'dan son dakika deprem açıklaması geldi. Ardahan'ın Göle ilçesinde saat 17.08'de 5 büyüklüğünde deprem oldu.

Meteoroloji'den kritik uyarı! Sıcaklar geri dönüyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son açıkladığı hava durumu raporuna göre bugün bazı illerde yağış beklenirken yarın itibarıyla sıcaklıkların yükselmesi bekleniyor.

Sosyal konut projesine başvuracaklara kritik uyarı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı açıklanan sosyal konut projesinde TOKİ’nin ismini kullanılarak sahtekarlık girişiminde bulunulduğunun tespit edildiğini belirterek, telefonla veya şahsen adaylara ulaşarak kuralarda öncelik sağlayacaklarını vadeden kişilere itibar edilmemesini istedi.

Meteoroloji'den hayati uyarı! Yüksek sıcaklar ve sağanak geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yayımlanan güncel hava tahmin raporuna göre, yarından itibaren yurt genelinde sıcaklıklar artmaya başlayacak. Bazı bölgelerde 40 dereceleri görecek olan hava sıcaklıklarının önümüzdeki hafta başına kadar devam etmesi bekleniyor.

Sosyal konut projesine 2 günde 1.5 milyon kişi başvurdu

İlk Evim İlk İş Yerim sosyal konut projesinde vatandaşlar başvurularını ikinci gününde de sürdürüyor. TOKİ'nin verdiği bilgiye göre başvuru sayısı saat 11.40 itibarıyla 1 milyon 565 bin 841'e ulaştı.

Meteoroloji'den kritik uyarı! Hafta sonu sıcaklıklarda büyük yükseliş

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), 5 günlük hava tahmin raporunu yayımladı. Güncel rapora göre 16 Eylül Cuma gününden itibaren birçok ilde sıcaklıkların yükseleceği tahmin ediliyor.

Naci Görür’den sosyal konut uyarısı: Kesinlikle İstanbul’da uygulanmamalı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın duyurduğu sosyal konut projesini değerlendiren Prof. Dr. Naci Görür, deprem riskine dikkat çekerek "Bu proje kesinlikle İstanbul’da uygulanmamalıdır" görüşünü paylaştı.

Antalya'da korkutan deprem!

Antalya'nın Kaş ilçesinde 3.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 33 kilometre derinlikte olduğu öğrenilen depreme ilişkin herhangi bir can veya mal kaydı bildirilmedi.

Meteoroloji paylaştı: Yağışlar ülkeyi etkisi altına alacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün haftalık raporuna göre, Pazartesi gününden itibaren ülke genelinde yağışların geri gelmesi ve Perşembe gününe kadar yağışların sürmesi bekleniyor.

Meteoroloji ve AFAD uyardı: Pazartesi günü çok kuvvetli yağış geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AFAD'dan yapılan uyarıda birçok il için yağış beklendiği belirtilirken, Rize, Artvin'in kuzeyi, Ordu çevreleri ile Samsun'da şiddetli yağışlara bağlı olarak sel ve heyelan uyarısı yapıldı.

Bartın'da sağanak: 100'e yakın ev ve iş yerini su bastı, taşkın meydana geldi

Bartın'da etkili olan sağanak sebebiyle bazı noktalarda taşkın meydana geldi. Ulus ilçesi ve Abdipaşa beldesinde 100'e yakın ev ve iş yerini su basarken, Bartın ile Karabük yolu Abdipaşa mevkisi taşkın nedeniyle ulaşıma kapandı.

Dikkat! Bu yollar trafiğe kapatılacak

Ankara Emniyet Müdürlüğü, 29-30 Ağustos tarihilerinde araç trafiğine kapatılacak yollara ilgili basın duyurusu yayımladı.

Meteoroloji'den hayati uyarı! O bölgede yaşayanlar dikkat

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Marmara Bölgesi’nde yarın için kuvvetli yağış uyarısı yaptı.

Dikkat o illerde çok kuvvetli olacak! AKOM ve AFAD'dan önemli uyarı

Birçok ilde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. AKOM'dan sonra AFAD'da uyardı. AFAD; sel, su baskını, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Balıkesir, Yalova, Bilecik, İzmir, Manisa, Kütahya ve Bursa valiliklerine uyarı mesajı gönderdi.

İstanbullular dikkat beklenen yağış bu akşam! Sel ve su baskını uyarısı geldi

İBB, günlerdir beklenen yağmurun bu akşamdan itibaren İstanbul'u etkisi altına alacağı konusunda vatandaşları uyardı. Cuma akşamına kadar devam etmesi beklenen şiddetli yağışlarla ilgili sel ve su baskını riskine karşı hazırlıklar tamamlandı.

AFAD'dan önemli sağanak yağış uyarısı! O iller dikkat

Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığından (AFAD) 11 il için kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı.

Meteoroloji'den önemli uyarı! Kuvvetli yağış geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü güncel hava durumu tahminlerini açıkladı. Buna göre, 9 ile sağanak yağış uyarısında bulunuldu.

Meteoroloji'den 5 ile sarı uyarı! Dikkat şiddetli yağış geliyor

Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu çevresinde akşam saatlerinde gök gürültülü sağanak bekleniyor

Toplam 144 haber.