'Güllü Erhan' karakteriyle gönüllere taht kurmuştu: Artık Türkiye'de yaşamıyor

Türk televizyon ekranlarının unutulmaz reyting rekortmenlerinden Kurtlar Vadisi dizisinde 'Güllü Erhan' adlı karakteri canlandıran Erhan Ufak Azerbaycan'da Türk Sanat Akademisi kurdu. Artık Türkiye'de yaşamadığını belirten Ufak, dikkat çeken itiraflarda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

HaberTürk'ün haberine göre Erhan Ufak, "İnanın bu konuda sizden bilgili değilim. Açıklamayı yapacak yer Pana Film'dir" dedi. Ufak ekranlardan uzak kalmasının sebebini de Kurtlar Vadisi'nin yeniden başlama olasılığı olduğunu itiraf etti.

O ÜLKEYE GİTTİ, YENİ İŞİNİ AÇIKLADI
'Kurtlar Vadisi'nin 'Güllü'sü oyunculuğu bırakmadığını söyledi. Erhan Ufak İstanbul'da gayrimenkul şirketi kurmuş ama hayatının büyük bir kısmını şu aralar Azerbaycan'da geçiriyormuş. 'Kurtlar Vadisi'nin 'Güllü'sü Erhan Ufak Türk Sanat Akademisi kurduğunu ve yeni hayatını şu sözlerle anlatıyor:

"Akademiyi önce Türkiye'de açacaktık ancak pandemi döneminde Türkiye'deki kısıtlamalar nedeniyle ilk adımı Azerbaycan'da attık. Hem burada dostlarımız vardı, hem de Azerbaycan'ın böyle bir girişime ihtiyaç olduğunu düşündük. İnsanların yeteneklerini keşfetmesini amaçlıyoruz. Hem kamera önü hem de kamera arkası eğitimler veriyoruz. Oyunculuk, müzik, rejisörlük ve resim dallarımız var. Ben de deneyimlerimi gençlere aktarmaya çalışıyorum."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN