Gibi'nin 3. sezonu ne zaman yayınlanacak, başka platforma mı transfer olacak? Ünlü isim açıkladı...

Son dönemlerin en popüler komedi dizilerinden biri olan Gibi'nin Exxen'den başka bir platforma geçeceği iddiaları gündeme gelmişti. Sina Koloğlu, dizinin transfer iddialarına ilişkin edindiği bilgiyi ve yeni sezon tarihini açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Acun Ilıcalı dijital platformu Exxen'in kısa sürede en iyi çıkış yapan dizilerinden biri olan Gibi’nin, Disney+’a geçeceği öne sürülmüştü.

Başrollerini Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın paylaştığı fenomen diziyle ilgili ünlü müzisyen ve gazeteci Sinan Koloğlu’ndan açıklama geldi.

Koloğlu, Gibi dizisinin transfer iddiasıyla ilgili aldığı bilgiyi ve fenomen yapımın yeni sezon tarihini, sosyal medya hesabından paylaştığı yazısında duyurdu.

Sina Koloğlu'nun paylaşımı şöyle:

“Disney'e gittiği söylendi. Sordum, 'Yok öyle bir durum' dediler. Duyduğum, 6 sezon Exxen'de. Peki yeni bölümler ne zaman geliyor? Eylül ayında...”

GİBİ DİZİSİ KONUSU NEDİR

Gibi dizisi kısa skeçlerden oluşmaktadır. Özellikle iki ismin ön plana çıktığı dizide izleyeni güldürmek en birinci hedef olarak kararlaştırıldı. Aynı zamanda skeçlerde yer alan oyuncular da dikkat çekiyor. Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, Gibi dizisinde öne çıkan iki isim olmaktadır.

EXXEN GİBİ DİZİSİ OYUNCULARI KİM

Gibi Dizisinin Yılmaz’ı Feyyaz Yiğit, İlkkan'ı Kıvanç Kılınç, Ersoy’u Ahmet Kürşat Öçalan oynamaktadır. Senaryosunu ise Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit yazmaktadır.

GİBİ DİZİSİ YENİ SEZON NE ZAMAN

Gazeteci Sina Koloğlu’nun açıklamasına göre; Exxen’de izleyicisiyle buluşan Gibi dizisinin 3. sezonu eylül ayında yayınlanacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN