Gelecek Partisili Yılmaz Bozyokuş'tan Sultanbeyli Buluşması'na davet

Gelecek Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Yılmaz Bozyokuş, 18 Eylül Pazar günü gerçekleşecek olan 'Sultanbeyli Buluşması' için tüm vatandaşlara çağrıda bulunarak programa davet etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başkan Bozyokuş; “Tüm siyasi partilerin merakla beklediği buluşmaya geri sayım başladı."dedi.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından görüntülü konuşma plartformu olan zoom programı üzerinden düzenlenen ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı videokonferans toplantısına Gelecek Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Yılmaz Bozyokuş ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de katılım sağladı. Tarihi buluşma öncesi son hazırlıklar değerlendirildi.

18 Eylül’de gerçekleşecek etkinlik için tüm ilçe teşkilatlarının koordineli bir şekilde hareket ettiğini  belirten Gelecek Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Bozyokuş;“ Geri sayım başladı. Tarihi buluşma için kollar sıvandı. Çalışmalar son sürat devam ediyor. Halkımız heyecanlı, biz heyecanlıyız. Onca engellemelere, onca durdurmalara rağmen yılmadık, usmadık ve tarihi buluşma için gerekeni yaptık. Bizler biliyoruz ki bu buluşma tarihi bir ders niteliğinde olacak. Gelecek Partisi'nin önlenilemez yükselişi gerçeği gözler önüne serilecek. Tüm siyasi partiler bu buluşmayı konuşacak ve Gelecek Partisi'nin Türkiye'nin mihenk taşı olduğu yadsınamaz bir gerçekliğe kavuşacak. Bu kapsamda tüm vatandaşlarımızı bu tarihi buluşmaya davet ediyor,katılımlarını bekliyoruz."şeklinde konuştu.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN