Gazeteci Fatih Portakal iktidarı ve AKP'yi eleştirdi! Takım elbiseyi giydi bekliyor

Gazeteci Fatih Portakal resmi Twitter hesabından iktidar hakkında paylaşımlar yaptı. Fatih Portakal Tweet'inin sonunda 'Değişim şart. Bu yoz düzenin değişmesi şart. Yapabilecek gelsin.' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gazeteci Fatih Portakal attığı Tweet ile kurumlardan dine, sanayiden asgari ücretliye kadar Türkiye'nin tüm konularını ele aldı. Portakal, AKP'ye baş kaldırarak Tweet'inin sonunda "Bir devlet vardı onu da kendiniz gibi yaptınız; partileştirdiniz ve bozdunuz. Yaşadıklarımızın artık daha dibi yok. O yüzden diyorum ki, değişim şart. Bu yoz düzenin değişmesi şart. Yapabilecek gelsin." ifadelerini kullandı.

İŞTE FATİH PORTAKAL'IN ATMIŞ OLDUĞU TWEETLER

1- Ne kurum bıraktınız ne kuruluş? Ne din bıraktınız ne inanç? Ne güven bıraktınız ne saygı? Ne layık olma bıraktınız ne özgüven? Ne sanayici bıraktınız ne asgari ücretli? Ne çarşı bıraktınız ne pazar? Ne cep bıraktınz ne cepken? Ne ekmek bıraktınız ne kuru soğan?

2- Ne hayal bıraktınız ne umuda inanç? En önemlisi de bir devlet vardı onu da kendiniz gibi yaptınız; partileştirdiniz ve bozdunuz. Yaşadıklarımızın artık daha dibi yok. O yüzden diyorum ki, değişim şart. Bu yoz düzenin değişmesi şart. Yapabilecek gelsin.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN