Etiketler

Asgari ücretteki artışın hemen ardından sigaraya zam geldi! Sigaraya kaç TL zam geldi? İşte yeni sigara fiyatları

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, JTI grubuna gelen son zammı sosyal medya hesabından duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Elon Musk'tan talebi! Sigara karşıtı reklamlara biraz para harcasın

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Tütünsüz Günü Gençlik Buluşması'nda çarpıcı açıklamalar yaptı. Erdoğan Elon Musk ile görüşeceğini söyleyerek 'Sigara karşıtı reklamlara biraz para harcamasını isteyeceğim" dedi.

Alkol ve sigarada enflasyon farkı zammı yansıtılacak mı? Alkol ve sigaraya zam gelecek mi?

Geçtiğimiz gün alkol ve sigaraya gelen ÖTV zammı sonraki dikkatler yılın ikinci yarısındaki enflasyon farkı artışına da çevrildi.

Sigaraya zam mı geldi? 27 Mayıs sigara zammı var mı? Sigara fiyatları güncel listesi 27 Mayıs 2022 ÖTV zammı sonrası sigara alkol fiyatları

Resmi Gazete'de yayımlanan kararla birlikte sigara ve alkol grubundan alınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) arttı. Buna göre alkol ürünlerine yüzde 25 sigaraya yüzde 10 ÖTV zammı geldi. Peki Sigara fiyatları ne kadar oldu? Alkole zam mı geldi? 27 Mayıs güncel sigara fiyatları haberimizde..

70'lik rakı ne kadar oldu? Alkole ÖTV zammı işte içki fiyatları Yeni Rakı, Tekirdağ, Kulüp, Altınbaş, İzmir Rakısı, İstanblue, Smirnoff, Binboa!

Alkole ÖTV zammı geldi, ne kadar zam geldi sorusu araştırılıyor. 27 Mayıs 2022 güncel alkol fiyatları ne kadar? Yeni Rakı, Tekirdağ, Kulüp, Altınbaş, İzmir Rakısı, İstanblue, Smirnoff, Binboa rakı, cin, tonik, bira, sigara fiyatları ne kadar oldu?

Sigara ve alkollü içeceklerde ÖTV oranı artırıldı! Karar Resmi Gazete'de yayınlandı

Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre, alkollü içeceklerde ve sigarada özel tüketim vergisi oranı artırıldı. ÖTV artış oranı alkollü içeceklerde yüzde 25, sigarada ise yüzde 10 oldu.