Etiketler

İYİ Partili Fahrettin Yokuş: İçişleri Bakanı mısın? Suç İşleri Bakanı mısın?

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, KPSS sorularının çalınması iddiasıyla sınavın iptaline kadar giden süreci sert bir dille eleştirdi. Hükümeti suçlayan Yokuş İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef aldı. Yokuş, “İçişleri bakanı mısın? Suç işleri bakanı mısın?” dedi.

Kahvaltısını evde yaptığını söyleyen Meral Akşener'e tepki! Süleyman Soylu sizinle kahvaltı edecek hewaller bırakmadı'

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yalova gezisinde beklenmedik bir tepkiyle karşılaştı. Kahvaltısını evde yaptığını söyleyen Akşener'e 'Çünkü Süleyman Soylu, sizinle kahvaltı edecek hewaller bırakmadı' cevabını veren bir kadın Twitter'de gündem oldu.

İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'nun sözleri gündem oldu! Biz müslüman olmayan Türk'e Türk ve insan demiyoruz

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun Twitter'da paylaşılan bir videosu gündem oldu. Ağıralioğlu'nun "Biz Müslüman olmayan Türk'e, Türk ve insan demiyoruz" ifadeleri binlerce kullanıcının tepkisini çekti.

İyi Partili meclis üyesi Hamza Çankır'a otomobille çarpan kızıyla boşanma aşamasındaki damadı çıktı

Dörtyol Belediye Meclis Üyesi İyi Partili Hamza Çankır'a otomobille çarpan kızıyla boşanma aşamasındaki damadı çıktı. Damat Fatih Tüzün, tutuklandı

Akşener'den ÖSYM Başkanı Bayram Ali Ersoy'a çağrı 'Mülakatı hemen kaldırın!'

Meral Akşener, ÖSYM Başkanı Bayram Ali Ersoy'un özür açıklaması üzerine, 'Özür dilemek elbette değerlidir. Özrünüzde samimiyseniz mülakat sistemini de hemen kaldırın' ifadelerini kullandı.

Ümit Özdağ'dan Oğuzhan Uğur'un yayınında bomba açıklamalar

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ katıldığı youtube programında oy oranını açıkladı. Özdağ, 'Şu anda yüzde 8 oy civarındayız. Aldığımız oyun yüzde 30'u AKP'den yüzde 15'i MHP'den yüzde 17,5'i CHP'den yüzde 7,5'i İyi Parti'den' dedi.

İYİ Partili Hakan Yılmaz: Türkiye uçuruma sürükleniyor iktidar izliyor

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, yerel gündemle ilgili değerlendirmede bulundu. Malatyalı üreticilerin girdi maliyetleri  sebebiyle üretim yapmakta zorlandığını belirten Başkan Yılmaz, "Birkaç ay daha vaziyet böyle giderse vatandaşlar birçok sebze ve meyvenin adını da tadını da unutacak"dedi.

İYİ Parti'den bakan Süleyman Soylu'nun açıklamalarına tepki

İYİ Partili Siyaset bilimci Dr. Mehmet Ali Uykur;  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sosyal medya hesabında İYİ Parti Lideri Meral Akşener’i hedef alan paylaşımına tepki gösterdi.

Emekli askeri hakim Ahmet Zeki Üçok Meral Akşener'in danışmanlığına atandı

Emekli askeri hakim Ahmet Zeki Üçok, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in danışmanlığına atandı.

Meral Akşener'den 'AK Parti ile ittifak yapar mısınız?' sorusuna tek cümlelik yanıt

Seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti lideri Meral Akşener, son olarak Instagram hesabı üzerinden takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Akşener 'AK Parti ile ittifak yapar mısınız?' sorusuna bakın ne yanıt verdi..

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş: Devletin çivisini çıkardılar

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, AK Parti Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın’ın Jandarma Karakolunda askeri tören kıtasıyla karşılanmasına sert tepki verdi. Yokuş, “Devletin çivisini çıkardılar” dedi.

Meral Akşener'den fındık alım fiyatına tepki! 'Yerli ve millilik sözde kaldı'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ordu'da yaptığı konuşmada fındık fiyatını 54 lira olarak açıklamasına İYİ Parti lideri Meral Akşener'den tepki geldi. Akşener, fındık fiyatının en az 74 lira olması gerektiğini belirterek 'Sanırsınız müjde. Yerli ve milliliğin sadece sözde kaldığına bir kez daha şahit olduk.' dedi.

HDP'li Pervin Budan'dan şok Meral Akşener çıkışı! 'Türkiye'yi yönetecek kadının daha bir kadın olması gerekiyor'

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Meral Akşener'in olası bir Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili 'Sıcak bakmıyorum, daha bir kadın olması gerekiyor Türkiye'yi yönetecek kadının.' açıklamasında bulundu.

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş: Tasarruf diyenler lüks içinde yaşıyorlar

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın yayımladığı bütçe verilerindeki temsil, tanıtım ve ağırlama giderlerindeki fahiş artışla ilgili değerlendirmede bulundu.

Mehmet Cengiz'e satılan Cennet Koyu Meclis gündeminde

İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından yazılı olarak cevaplandırılması ile ilgili olarak TBMM’ne verdiği soru önergesinde Bodrum ilçesindeki Cennet Koyu’nda iş insanı Mehmet Cengiz tarafından turistik tesis yapılacak arazinin durumunu sordu.

Akşener'den sokaktaki gence jest! Küpelerini verdi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sokakta konuştuğu gençlerin sorunlarını dinledi. Akşener konuştuğu bir gence, sevdiği kıza hediye etmesi için küpelerini verdi.

İYİ Parti Mardin sosyal medya başkanı Fuat Kızmaz engelli öğretmenlerin sesi olmaya devam ediyor

İYİ Parti Mardin sosyal medya başkanı Fuat Kızmaz engelli öğretmenler hakkında açıklama yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı'na seslendi. Kızmaz açıklamasında '2020 EKPSS'de çok fazla mağdur edildiler' dedi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener gözyaşlarına boğuldu

İYİ Parti Gençlik Kolları ile genel merkez çalışanları, Meral Akşener’e doğum günü sürprizi yaptı. Sürpriz karşısında duygulanan Akşener, 'Bağıra bağıra ağlamadan sarılayım' dedi.

Meral Akşener'den şok yangın açıklaması! 'Şovlara ayrılan zaman...'

İYİ Parti lideri Meral Akşener'den Datça ve Çeşme'de çıkan yangınlarla ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. Akşener, 'Yangın sonrası şovlara ayrılan zaman, yangın öncesinde alınması gereken önlemlere ayrılmadığı için ormanlarımızın küle dönüşünü izlemeye devam ediyoruz. Çok yazık.' ifadelerini kullandı.

İki ittifak aynı kararda birleşti! O parti ile bayramlaşılmayacak

Bayramın ikinci gününde yapılması planlanan bayramlaşma ziyaretlerinde, Ümit Özdağ'ın Zafer Partisi ile Meclis'te grubu olan 4 parti bayramlaşmayacak. AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti, Zafer Partisi'ne bayram ziyareti gerçekleştirmeyecek.

Sabahattin Önkibar'ın iddiasına Akşener'den suç duyurusu!

Akşener'den Sabahattin Önkibar’ın 'Meral Akşener’e çanta dolusu para getirildiği' iddiasına sert tepki. İYİ Parti suç duyurusunda bulundu.

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır AK Partili Sakarya BŞB için ek bütçe istedi ve Sakarya'nın hakkını savundu

İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır TBMM'de yaptığı konuşmada 'Sakarya'da acilen yıkılması gereken 10 binin üzerinde bina var. Vatandaşlarımız beton tabutlarda yaşıyor' dedi. Ümit Dikbayır 'Bunun vebali büyük olur' ifadesiyle dikkat çekti..

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan 6'lı masayı hedef aldı! Çatırtılar Anadolu'dan duyuluyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, CHP, İYİ Parti, DEVA, Gelecek Partisi, Saadet Partisi ve Demokrat Parti'nin oluşturduğu 6'lı masayı hedef aldı. Fatih Erbakan 'Altılı masadan gelen çatırtılar Anadolu'dan duyuluyor' dedi..

Meral Akşener'den hükümete mutabakat tepkisi! Tavizdir, kabul edilemez

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında konuştu. Akşener, NATO-Türkiye-İsveç-Finlandiya arasında imzalanan mutabakatı eleştirdi.

İyi Partili Ümit Dikbayır: Asgari ücretle ocakta 41 kalem ürün alınabilirken martta 28 çeşit alınabiliyor

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, asgari ücret ile geçinen 4 kişilik bir ailenin market alışverişini canlandırdı. Dikbayır, "Asgari ücretle ocakta 41 kalem ürün alınabilirken martta 28 çeşit alınabiliyor" dedi.

Milletvekili maaşlarına yapılacak zamma tek bir vekil itiraz etti! İYİ Partili Ümit Dikbayır: İçime sindiremiyorum!

Meclis’e gelen ek bütçe teklifi başta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın maaşı olmak üzere emekli ve halen görevdeki milletvekillerinin maaşına yüzde 40 zammı öngörüyor. Tartışma yaratan teklife tek bir milletvekilinden itiraz geldi. İYİ Partili Ümit Dikbayır, ‘Vicdanım kabul etmiyor, reddediyorum’ diyerek maaşına zam yapılmasına karşı çıktı.

Meral Akşener il başkanlarıyla 8 saat süren toplantı yaptı! Birinci parti olmaya odaklanın

İyi Parti lideri Meral Akşener, önceki gün partisinin il başkanlarıyla sekiz saatlik toplantıda bir araya geldi.

Meral Akşener'den Pınar Gültekin cinayeti hakkında flaş açıklama! Kadın katillerine cesaret veriyorlar

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında Pınar Gültekin cinayeti hakkında açıklama yaptı. Akşener katil Cemal Metin Avcı'ya haksız tahrik indirimi uygulanmasına tepki göstererek 'Kadın katillerine cesaret veriyorlar. Yazıklar olsun' dedi..

Son anket sonuçları AKP ve MHP'ye soğuk duş! Baraj altı kalabilir

2023 yılının haziran ayında yapılması planlanan seçimler öncesinde siyaset kulisleri hareketlendi.

Ekrem İmamoğlu İYİ Parti'ye mi geçiyor? Fatih Altaylı'dan olay iddia

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, şehir dışına çıkarken vekaleti CHP'ye değil de İYİ Parti'ye bırakınca ortalık karıştı. Habertürk yazarı Fatih Altaylı, 'Ekrem İmamoğlu İYİ Parti'ye geçer mi' diye sorup gördüklerini ve konuşulanları köşesine taşıdı...