Etiketler

İlhan İrem'e yaşarken ilgi gösterilmedi sözlerine Ferhat Göçer'den sert çıkış!

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden İlhan İrem geçtiğimiz hafta hayatını kaybetmişti. Hakkında “Yaşarken ilgilenilmediği” yönündeki iddialara yanıt geldi. MSG (Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği) Başkanı Ferhat Göçer, ortaya atılan iddialara çok üzüldüklerini belirterek 'Sağlık durumu nedeniyle nakil yapılamadı' dedi.

İlhan İrem'in eşi Hansu İrem açıkladı! 3 vasiyeti vardı...

Eşi Hansu İrem, 67 yaşında hayatını kaybeden Türkiye'de pop müziğinin önemli isimlerinden İlhan İrem'in üç vasiyeti olduğunu açıkladı.

Sanatçı İlhan İrem Fetullah Gülen'e 'Fetuş' dediği için tazminat ödemiş!

Türk müziğinin duayen ismi İlhan İrem'in yıllar önce FETÖ ile ilgili açıklamaları yeniden gündem oldu. İlhan İrem, 1999 yılında FETÖ'nün kurucusu Fetullah Gülen'e 'Fetuş' dediği için eski parayla 1 milyar TL tazminat ödemiş..

Özgür Demirtaş'tan İlhan İrem sitemi! 'Ülke olarak nasıl böbrek bulamadık?'

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, böbrek yetmezliği teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren usta şarkıcı ve söz yazarı İlhan İrem için sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Gerçekten çok acı. Nasıl kurtaramadık? Ülke olarak nasıl bir böbrek bulamadık' diye sitem etti.

İlhan İrem kimdir? Öldü mü? Kaç yaşındaydı, neden öldü? Şarkıları, hayatı ve ailesi...

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı İlhan İrem tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Sevenleri göz yaşlarına boğulurken haberi duyanlar araştırmaya başladı. Sanat camiasının acı kaybı sonrası sosyal medyada binlerce kişi usta isimle ilgili taziye paylaşımlarında bulunmaya başladı. Peki İlhan İrem kimdir? Kaç yaşındaydı? Neden öldü? Evli miydi? İşte İlhan İrem hakkında merak ettiğiniz her şey...

Ünlü sanatçı İlhan İrem'den acı haber!

Bir süredir böbrek rahatsızlığı yaşayan ünlü şarkıcı İlhan İrem, diyaliz tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 67 yaşındaki İrem'in vefat haberini alan sevenleri göz yaşlarına boğuldu.