Deniz Seki'nin son hali gündem oldu görenler Bülent Ersoy benzetmesi yaptı!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin konser öncesi kuliste verdiği pozları Instagram hesabından paylaşması gündem oldu. Ağır bir makyajla kamera karşısına geçen Seki'yi takipçileri Seren Serengil'e ve Bülent Ersoy'a benzetti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla gündem oldu. Bakü'de sahne alan ünlü şarkıcıyı Seren Serengil ve Bülent Ersoy'a benzetildi..

Fazla kilolarından kurtulan ve 36 bedene kadar düşen şarkıcı Deniz Seki, yeni haliyle sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor ve takipçilerinin yakaladığı photoshop hatalarıyla ve uyguladığı filtrelerle gündeme geliyor.

Deniz Seki, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla da gündem oldu. Bakü'de sahne alan ünlü şarkıcı, konser öncesi kuliste verdiği pozları Instagram hesabında yayınladı. Ağır bir makyajla kamera karşısına geçen Seki'yi takipçileri tanımakta zorlandı. "Bu kim?", "Tanıyamadım" yorumlarının yapıldığı Deniz Seki bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından Seren Serengil'e benzetilirken bazıları Bülent Ersoy'a benzetti.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN