Cem Küçük'ten benzin zammı isyanı! Otobüs firmaları dönüş bileti kesmiyor

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, benzin ve motorine sürekli gelen zamlara isyan etti. Cem Küçük 'Şu an benzin 30 lira, bu yazıyı okurken 31 ya da 32 olabilir' dedi. Otobüs fiyatlarına da deyinen Küçük firmaların dönüş biletlerini kesmediğini yazdı..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, otobüs firmalarının akaryakıt fiyatlarından ötürü dönüş bileti kesmediklerini belirterek, "Şu an benzin 30 lira. Bu yazıyı okurken fiyatı 31 ya da 32 olabilir. Sürekli arttığı için hâliyle otobüs şirketleri sadece gidiş bileti veriyorlar. Hem vatandaşlardan hem de otobüs firmalarından bu konuda hatırı sayılır şikâyet aldım. Benzin fiyatları bir yerde durmuyor. Gerçekten hem cep yakıyor hem de artık iş rahatsız edici boyutlara geldi" diye yazdı.

Demokrat Parti'nin önerisini uygulayın!
Muhalefete "enerji maliyetlerini düşürmek için öneri sunun" diye seslenen Küçük, "Demokrat Parti’nin bir önerisi oldu. 2 ay süreyle EPDK’nın rafineri ve dağıtıcıların kâr marjlarına sınırlama getirilmesini önerdi."

Umarım bu sorun bir an önce giderilir
"Bu öneriler olur mu bilmiyorum ama benzin, motorin fiyatları bir yerde durmalı. Bakın otobüs firmaları dönüş bileti kesmiyorlar, fiyatları öngöremedikleri için. Umarım bu sorun bir an önce giderilir" ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN