Canlı yayında cin çıkarma seansı yapan Pelin Hürman: Cin çıkarmadım, enerji gönderdim

Kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtan Pelin Hürman'ın canlı yayında gündem olan 'Sağdan sola donat' ifadelerin için 'cin çıkarmadım enerji gönderdim' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Programda yaptığı hareketlerle ilgili konuşan Pelin Hürman, "Yaptığım kesinlikle bir cin çıkarma seansı değil, bir davetti. İnsanların farkındalık kazanabilmesi için yıllardı doktor doktor gezenler, şizofren teşhisi konanlar, ilaçlardan, terapilerden herhangi bir çare bulamayanlar insanların bedenlerinde böyle bir sıkıntı varsa anlayabilmeleri için ufak bir gönderi de bulundum” ifadelerini kullandı.

Kendi yaptığı işin bir ilim olduğunu söyleyen Pelin Hürman, Oda TV'ye konuşarak yaptığı işle ilgili de "Benim ilmim doğuştan geliyor. Ben kimseye benzemem. Ben herhangi üfürükçü, muskacı değilim. Bunların hepsine de karşıyım" dedi.

Bilim insanlarına da karşı olmadığını söyleyen Pelin Hürman, ailesinin de laik ve sosyal bir aile olduğunu söyledi. Geçimini bu işten kazandığını ve vergisini verdiğini ifade eden Pelin Hürman, ne kadar para kazandığını söylemeyerek şu ifadeleri kullandı:

"Bir büyü olayı varsa, bunlar için 6-7 ay uğraşıyorum bırakında para alayım. Ücretlendirilmesine girmem. Neden gireyim ki, kim ücretini soruyor. Ben bakımdan ve bedenden çıkarmadan ücret almıyorum. Bir büyü olayı varsa aylarca, yıllarca uğraşıyorum. Zannettiğiniz gibi ağzınızın açık kalacağı paralar değil sevgili kardeşim. 10 bin liralar değil, 8 bin liralar değil."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN