Buket Aydın'dan örnek hareket! SMA'lı bebeğin ailesine ev verileceğini duyurdu

Başarılı programcı ve sunucu Buket Aydın SMA'lı bir bebeğin ailesine ev verileceğini duyurdu. Aydın, durumu olmayan dar gelirli ve üzerine mülkü olmayan ailelerin başvuru yapmasını istedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başarılı programcı ve sunucu Buket Aydın, dikkat çeken bir iyilik hareketine öncülük yapıyor. Önceki akşam İstinyePark’ta görüntülenen Aydın, hayırlı bir iş toplantısı için burada olduğunu ifade söyledi.

SMA’LI BİR BEBEĞİN AİLESİNE EV VERİLECEK

Aydın, iş adamı Hakan Cengiz ile çok önemli bir iyilik hareketini başlattıklarını ve ilk aşamada SMA hastası bir bebeğin ailesine ev hediye edileceğini dile getirdi. İyilik hareketinin elçisi olan Buket Aydın, SMA’lı çocukların ailesine gazeteciler aracılığı ile seslendi.

BÜYÜK GÜN CUMARTESİ

Aydın, durumu olmayan dar gelirli ve üzerine mülkü olmayan ailelerin başvuru yapmasını ve kendisine ulaşmalarını istedi.

Aydın, 17 Eylül 2022 Cumartesi günü yapılacak olan Solo Yatırım Holding lansmanında kendi elleriyle SMA’lı bir çocuğun ailesine ev hediye edeceğini duyurdu. Sunucu, etkinliğin duyurusunu sosyal medya hesabından da yaptı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN