AKP'ye kalesi Sultanbeyli'de büyük şok! 9 vekil boş alana konuştu

AKP'nin 23 Temmuz'da İstanbul Sultanbeyli'de gerçekleştirdiği etkinliğin görüntüleri ortaya çıktı. Alanın boş kaldığı etkinliğe ait görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AKP'li vekiller ve AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'nin yer aldığı etkinliğe yurttaşların ilgisiz kalması sosyal medyanın gündemine oturdu.

AKP'li Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin'in paylaşımını alıntılayan gazeteci Metin Cihan etkinliğe ait bir videoyu sosyal medyadan paylaşarak, "Hüseyin bey, güç kaybediyorsunuz gibi geliyor ama peşin hükümlü olmak istemiyorum. size sorayım. Eskiden de böyle mi oluyordu? Yani böyle 8 milletvekili, il başkanı, belediye başkanı vs ile ilçeye çıkarma yapıp vatandaşa seslendiğinizde, sizi bu kadar insan mı dinliyordu?" ifadelerini kullandı. 

Metin Cihan'ın paylaşımını alıntılayan Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Ahmet Şık ise "Gidiyor gitmekte olan mı desek?" yorumunda bulundu. Metin Cihan'ın paylaştığı görüntülerde AKP'li milletvekillerine yönelik ilginin olmadığı, AKP'lilerin adeta boşluğa seslendiği görüldü. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN