AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın için askeri tören düzenlendi!

AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın için, ziyarete gittiği Gedikler Jandarma Karakolu'nda 'askeri tören' düzenlendiği ortaya çıktı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın’ın, Jandarma Karakolu’nu ziyareti sırasında askeri törenle karşılandığı görüntüler tepki çekti.

Odatv’de yer alan habere göre; AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın’ın Çemişgezek Gedikler Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Özaydın askeri törenle karşılandı. Karşılamada, AKP Çemişgezek ilçe başkanı, AKP Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız da vardı.

TÖREN KITASINI SELAMLADI

Tören kıtasını selamlayan AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın’a bir de brifing verildi! Bu anlara ait kareler ve bilgiler AKP’li Çemişgezek Belediye’sinin Twitter hesabınla paylaşıldı. Paylaşımda, “İl başkanımız, belediye başkanımız ve ilçe başkanımızla beraber Gedikler Jandarma Karakolu’nu ziyaret ettik. Görevlerini fedakarca yapan, vatanımızın korunmasında büyük emekleri olan güvenlik güçlerimizin Rabbim yar ve yardımcısı olsun” denildi. Sercan Özaydın, karakol ziyaretinde korucuları da ziyaret etti.

VALİLİK: GEREKLİ İŞLEMLER BAŞLATILMIŞTIR

Tunceli Valiliği tarafından yapılan açıklamada ise "27 Temmuz 2022 günü basına ve sosyal medya platformlarına yansıyan Çemişgezek İlçemiz Gedikler Jandarma Karakol Komutanlığı ziyareti görüntüleri ile ilgili olarak; konunun tüm yönleriyle araştırılması için valiliğimizce gerekli işlemler başlatılmıştır" denildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN