Abdurrahman Dilipak'tan LGBT açıklaması! Hırsızlık ve adaletsizliği görmezden gelirseniz...

Yeni Akit'ten ayrılmasının ardından Habervakti'nde köşe yazmaya başlayan Abdurrahman Dilipak bugünkü kçşe yazısında LGBT'yi konu alarak 'LGBT ile mücadele edip hırsızlık ve adaletsizliği görmezden gelirseniz olmaz'' dedi..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısında “Tek başına LGBT ile mücadele edermiş gibi yapıp, hırsızlık ve cinayetleri, adaletsizliği görmezden gelirseniz, bu yaptığınızın bereketi olmaz. Istılahda bütün bunlar fahşa/haddi aşma olarak tanımlanır. LGBT kavramını LGBT’liler bu kadar yaygın hale getirmemeli idi. Bu işin adı fuhşiyattır. Fahşadır. Zinakarlıktır! Riba’nın adını faiz koyarak onun üzerinden tartışarak ilahi rızaya ulaşamazsınız” düşüncesini dile getirdi.

Yazısında İslam’daki 10 Emir’e yer veren Dilipak, pazar günü (18 Eylül) İstanbul Saraçhane’de düzenlenen LGBTİ+ bireylerin hedef alındığı, 'Büyük Aile Buluşması' mitingine değinerek yazısına şöyle devam etti:

"O sözleşmeleri milletin başına bela ederek, toplumu ifsad eden, fuhşiyat’a kapı açanları Allah ıslah etsin. Fatih’teki 'Fuhşiyata karşı Hayır' diyenleri, Aileyi korumak için de meydanlara çağırıyoruz. 'La İlahe' demek yetmez, “İllallah” da diyeceğiz. Sadece Fuhşiyata değil, her türlü fahşaya da 'Hayır diyeceğiz ve ardından doğru yolu işaret edeceğiz.  

‘’Vay o namaza kılanların haline ki, onlar yetimin hakkını, hukukunu, malını koruyup gözetmezler!’’ Kamu malı da yetim hakkı, kul hakkı hükmündedir. 'Zina etmeyeceksin' den sonra  ’çalmayacaksın’ da deniyor, Adaletsizliğe, kul hakkına atıf var. Suçlu da olsa, belgeli, tanıklı, her somut iddia soruşturulmalıdır. Aksi halde haksızlıklar karşısında susanlar dilsiz şeytanlar olurlar. Gerçeği örtenler, inkarcıdırlar. İman ettik demekle hemencecik yakaları bırakıverecek değillerdir. Onlar ıslah edici olduklarını söyleseler de, bozguncuların ta kendileridirler. Kim ki, bir Hakk’ı ve hakikati gizlerse, onlar da o suçun ortaklarıdırlar.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN