46 yaşındaki şarkıcı Hilal Cebeci meme kanserine yakalandığını duyurdu

'Köylü Güzeli' şarkısı ile hafızalara kazınan Hilal Cebeci, sosyal medya hesabından meme kanserine yakalandığını açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Teşhis konulduktan sonra tedaviye başlayan 46 yaşındaki şarkıcı Hilal Cebeci, hemcinslerine, 'Meme kanseri tespit edildi bende arkadaşlar korkmayın çok iyiyim' diye seslendi.

Şarkıcı Hilal Cebeci'ye meme kanseri teşhisi konuldu. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak erken teşhise dikkat çeken Cebeci, sağlık durumunun iyi olduğunu ve ameliyat olacağını söyledi. Şarkıcı erken teşhisin önemine de dikkat çekti.

Hilal Cebeci patoloji raporunu sosyal medya hesabından yayınladı. Hilal Cebeci sosyal medya paylaşımına 'Meme kanseri tespit edildi bende arkadaşlar korkmayın çok iyiyim'

"LÜTFEN MEME KONTROLLERİNİZİ İHMAL ETMEYİN"

Instagram hesabından bir paylaşım yapan 46 yaşındaki Hilal Cebeci, "Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi, korkmayın ben çok iyiyim, sürekli paylaşım istiyorsun ama biraz yoğunum, çok başında yakaladık, ameliyat olacağım, geçip gidecek, üzülmeyin. Lütfen meme kontrollerinizi ihmal etmeyin ki, başında yakalayıp, sağlıklı bir ömür sürmeniz sağlansın, hepinizi çok seviyorum. Her şey süper, tam müziğe geri döneyim derken çıktı ama olsun ben yine size güzel bir şarkı hediye edeceğim" ifadelerini kullandı.

Hastalığını farkındalık yaratmak için paylaştığını söyleyen ünlü isim, paylaşımını dakikalar içinde sildi. Bir video yayınlayan Cebeci, eşi kızdığı için paylaşımı silmek zorunda olduğunu söyledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN